Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Materac Lpur Hero

Magia Lpur Hero to sekwencja warstw, która nie jest dziełem przypadku. Idealnie współpracuje z ciałem, zapewnia termoregulację i eliminuje uczucie dyskomfortu, bez względu na to w jakiej pozycji śpisz. 

Stworzyliśmy do niego bardzo funkcjonalny pokrowiec składajacy się z dwóch części połączonych eleganckim złotym zamkiem błyskawicznym, dzięki któremu możesz go z łatwością wyprać.


Piękny na zewnątrz i genialny w środku Hero odmieni Twoją sypialnię i jakość wypoczynku na zawsze. 

Nasz materac posiada Parametr SAG Factor tzw. współczynnik komfortu na poziomie ok 3,7

Wysokość - około 20 cm

5 lat gwarancji

 

DARMOWA DOSTAWA POD TWOJE DRZWI

1 419,00 zł
Brutto
Rozmiar

1

Lpur Wave

Pierwsze, co odczuwamy po położeniu się na Hero to właściwości jego pierwszej warstwy - Lpur Wave, czyli bardzo przyjemna miękkość, która daje nam wrażenie rozluźnienia i relaksu, co bezpośrednio przekłada się na czas zasypiania.
Połóż się i poczuj przyjemne odprężenie, jakbyś dryfował po tafli wody. To uczucie otulenia przy mocnym wsparciu krawędzi i większej sprężystości niż w przypadku pianki termoelastycznej.
*Lpur Wave nie ma w składzie wody, nie jest też wkładką żelową. Uczucie dryfowania to niezależna opinia naszych testerów.

2

Lpur React

Nasza druga warstwa Lpur React kojarzy nam się z mchem przez popularną w naszych lasach bielistkę siwą, czyli ten gatunek mchu, który zbity jest w poduszeczkowate darnie. Stąpając po niej na boso widzimy jak poduszki odkształcają się pod ciężarem naszego ciała, by za chwilę powrócić do swojej pierwotnej formy.
Tak też zachowuje się nasz Lpur React czyli druga warstwa Hero. To tworzywo termoelastyczne o zwiększonej gęstości komórkowej, optymalnej przepuszczalności powietrza i najlepszej spośród dostępnych tworzyw termoelastycznych żywotności.

3

Lpur Prime

Nasza baza to efekt wieloletniej pracy nad żywotnością i oddychalnością tworzywa, które nie ulegnie odkształceniom.

Niespotykana dotąd przepuszczalność powietrza, poddana wielu testom gwarantuje hamowanie przegrzewania podczas snu, a wraz z chłodzącym pokrowcem tworzy duet idealny pod kątem termoregulacji. Wspiera również prawidłowe funkcjonowanie pozostałych warstw.
Bezkonkurencyjna trwałość Lpur Prime dobitnie przekonała nas, że Lpur Hero to materac na lata.

4

Pokrowiec Lpur

Część górna to świetnie oddychająca tkanina wykonana z całkowicie hipoalergicznego materiału o właściwościach chłodzących. Tą część pokrowca wypierzesz w temp. 60 stopni.
Dolna część pokrowca to oddychająca i elastyczna tkanina stworzona w technologii FibreGuard Pro. Antybakteryjne tkaniny FibreGuard Pro stanowią bardzo skuteczną barierę dla wilgoci i odoru. Mimo zaawansowanej technologii aksamitna tkanina jest miękka i przyjemna w dotyku. Tą część pokrowca wypierzesz w temp. 30 stopni.

5

Nasza obietnica

Chcemy dać Ci poczucie bezpieczeństwa. Od bezpiecznych płatności, 10 letniej gwarancji na komponenty, po długi okres na testowanie naszego flagowego produktu.
Możesz być pewien, że pamiętamy o Twoim zdrowiu i minimalizujemy negatywny wpływ na środowisko w procesie produkcji i doboru materiałów we wszystkich naszych produktach. Używamy wyłącznie wodnych, nietoksycznych klejów, nasze tworzywa i tkaniny posiadają certyfikaty jakości i bezpieczeństwa, które możesz zobaczyć w pasku na dole strony.
Chcemy Cię inspirować! Kochamy sztukę i piękne wnętrza! Stworzyliśmy Lpur Hero tak, by sam w sobie stanowił bardzo estetyczny element wystroju Twojej sypialni. Współpracujemy z młodymi polskimi artystami, których wizję nowoczesnego luksusu będziemy prezentować w naszych social mediach! Poznacie tam też Maję, która stworzyła dla nas ten piękny, senny kolaż :)

3 cm autorskiej technologii LPUR WAVE Hypersoft Polymer

6 cm autorskiej technologii LPUR REACT Termoelastic Polymer

11 cm autorskiej technologii LPUR PRIME Super Air Flow Polymer

Lpur Wave

Szczegóły

Skład
3 cm autorskiej technologii
LPUR WAVE Hypersoft Polymer

Lpur React

Skład
6 cm autorskiej technologii
LPUR REACT Termoelastic Polymer

Lpur Prime

Skład
11 cm autorskiej technologii
LPUR PRIME Super Air Flow Polymer

Pokrowiec

Skład
Góra
40% Thermolite, 60% Pes.
Boki
100% Polyester w technologii FiberGuard Pro